sıra dışı Kaymakama uç uğurlama

Aydın’da 17 Ilkgüz 2018 günü Efeler Kaymakamlığı görevine başlayan ve 12 Ağustos haset Antalya’nın Serik ilçesi kaymakamlığına atanan Aydınlık’ın uç kaymakamına sıra dışı uğurlama gerçekleştirildi.

Kültürlü’da fariza yaptığı müddet içerisinde icraatları ve alçak gönüllü tavırları ile halkın gönlünde padişahlık kuran Efeler Kaymakamı Cemal Şahin’i haddinden fazla sayıda vatandaş sabah sporunda haremlik edip, koşarak uğurladı. Sabah sporu amacıyla geldiği stadyumda haddinden fazla sayıda vatandaşla karşılaşan Ilçebay Şahin, şaşkınlığını gizleyemedi.

Entelektüel’da fariza yaptığı 4 yıllık süre içerisinde yaptığı projelerle çiftçilere bakir dirimlik kapısı oluşturan Kaymakam Delicesine, içtimai yaşantısı ile dahi tıpkı çok konuda vatandaşa örnek oldu. Resmi tıpkı törende protokolde sunma ön sırada, cihet pazarında vatandaşlarla çöz içe alışverişte, hafta sonu ise pitaya seralarında, Kültürlü dağlarındaki kestane bahçelerinde kâin Ilçebay Atmaca, her fırsatta dosdoğru hayat için sporun önemine bile ilgi çekti. Herhangi Bir dönüş sabah sporunu aksatmayan ve yaşıt olan Kaymakam Şahin, spor amacıyla gittiği Adnan Menderes Stadı’nda vatandaşların ilgisiyle karşılandı.

Kültürlü’da tarımın önünü açan birçok projeye imza atan ve seçkin fırsatta üretimin önemine özen çekici Efeler Kaymakamı Cemal Delimsirek’in Antalya’ya atanması ayrımsız çokça vatandaşı üzerken, stadyuma gelen vatandaşlar “sıra dışı” kaymakamı sıra dışı aynı şekilde uğurladılar. Sabahın er saatlerinde stadyumda Kaymakam Delicesine’i karşılayan ve hizmetlerinden muhit teşekkür fail vatandaşlar, sabah sporunda Mecnunca ile gelişigüzel koşarak enteresan tıpkı gönderi gerçekleştirdiler. Vatandaşların ilgisi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Kaymakam Mecnunca ise vatandaşlara teşekkürname etti. – AYDIN

Share: