Tekirdağ’dan gücük gelişmemiş

Tekirdağ’da Kobi Yetkinlik ve Dijital Tahavvül Merkezi (Benzeşim Üretimevi) kurulmasına yönelik değerlendirme toplantısı yapıldı.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, derinti Hastalıklı Ticaret ve Endüstri Odası’nda gerçekleşti, Kobi Mükemmellik ve Dijital Inkılap Merkezi kurulmasının görüşmeleri yapıldı.

Toplantıya Vali Yıldırım, Dertli Kaymakamı Cafer Sarılı, Önemli Tetkikat ve Ilerleme Genel Müdürü Prof. Dr. İlker Hedef Al, Gürlük ve Uygulamaları Dairesi Başkanı Gül Taşkıran Battal, Sanayi ve Uygulayım Bilimi Müdürü Fahrettin Akçal, Çorlu TSO Umumi Heyet Başkanı İzzet Volkan, Hastalıklı TSO Sedir Başkanı Erdim Noyan ve sanayiciler katıldı.

Miralay Kültürlü Nazlı, Valis Saika’a veda ziyaretinde bulundu

Tekirdağ Askeralma Havza Başkanı Per. Alb. Aydın Baylan, mütekait olmasının arkası sıra Tekirdağ Valisi Muazzez Saika’a veda ziyareti gerçekleştirdi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Sebep, Albay Işıklı Nazlı’ya say boyunca yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkürname ederek, yaşamında başarılar diledi.

Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı’dan veda ziyareti

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile fariza yeri değişen Hastalıklı Kaymakamı Cafer Sarılı, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’a veda ziyaretinde bulundu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Sebep, Kaymakam Sarılı’ya yeni görevinin adamakıllı olması diledi, yapmış olduğu çalışmalarından ortalık “Başarı Belgesi” verdi.

Share: