Tutakspor şampiyonluk hedefi ile yola daha çok

Veca süper tor ligi 2022-2023 sezonunda mücadele edecek olan Tutakspor, yeni zaman öncesi yapmış olduğu transferlerle bakir zaman kadrosunu kuruyor.

Tutakspor Onursal Başkanı Fevzi Sayan, 2022-2023 sezonunda şampiyona parolası ile kadrosunu güçlendiren Tutakspor hedefinin Bölgesel Tıfıl Yığın olduğunu belirtti. Arzulu aynı pakt kurma anlayışı ile hareket edeceklerini tamlayan Onursal Komutan Fevzi Sayan, “Tutakspor bizim rastgele şeyimiz, bu amaçlar doğrultusunda cereyan ediyoruz. Dümen kurulumuz işin ehli olan arkadaşlarımız tarafından oluşturuldu. Futbol kadromuzuda ilimizin çaplı, tecrübeli ve gailesiz sporcuları ile aynı araya getirerek, talih sporuna vermek istiyoruz. Bayrı ilçemize Bölgesel Toy Takım heyecanını giymek istiyoruz. Bunun amacıyla elimizi taşın altına koyacağız. Seyircilerimizle kenetlenip ateşin şekilde maçlarımızı oynayacağız. Fair play ruhundan asla ivaz vermeyeceğiz” dedi.

Beceri kadro üzerine de ayrıntılı eleyip kesif dokuduklarını tamlayan Tutakspor Fahri Başkanı Fevzi Sayan, “Maharet yönetmen ve ekibi konusunda deneyimli ve hevesli hocalarla konuşma halindeyiz. Mümasil zamanda hocamızı dahi açıklayacağız. Bir Tane hedefimiz Tutak’a şampiyonluk sevincini neşelendirmek” ifadelerine düz verdi.

Öte yandan Tutakspor düzenlemiş olduğu imza töreni ile 10 topçu transferinde geçmiş imzaları attı. – AĞRI

Share: