Vision Awards’tan ADM Elektrik’e 6 Armağan

DENİZLİ, Aydın ve Muğla illerinin faaliyet ihtiyacını karşılayan ADM Hareketlilik, 2021 Sürdürülebilirlik Raporu ile LACP 2021 Vision Awards’tan 6 hediye kazandı.

ADM Cümbüş vasıtasıyla ‘sürdürülebilir’, ‘yenilikçi’ ve ‘insan odaklı’ yaklaşımla hazırlanan 2021 Sürdürülebilirlik Raporu, Vision Awards 2021’den 6 ihsan kazandı. League of American Communications Professionals – LACP ( Amerikalı İletişim Profesyonelleri Ligi) Kavrayış Ödülleri kapsamında değme yıl arsıulusal platformda düzenlenen yarışmada, bir nice ülkeden dünyanın önde mevrut şirketlerine ilişkin raporlar, önce imge, anlatım kapağı, hissedarlara tezkere, ifade anlatım dili, rapor finansalları, yaratıcılık, kanı açıklığı ve vukuf erişimi kriterleri dikkate alınarak değerlendiriliyor. Sürdürülebilirlik Raporu ile LACP 2021 Vision Awards’ta ‘Enerji-Takım ve Hizmetler’ kategorisinde ve ‘Yardımcı Tesisler/Cümbüş’ kategorisinde Altın Bergüzar kazanan ADM Hareketlilik, ‘2021 Türkiye Raporları Lehçe Özel Sükse Ödülü’ kategorisinde ise En Delici Rapor seçilerek Tunç Bergüzar sahibi oldu. Ifade ayrıca LACP Ustalık Başarı Ödülü ve Sunu İyi Türki Raporlar beyninde meydan alırken, EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) Bölgesi’ndeki raporlar ortada Top 80 içerisinde saha almayı başardı.

100 ÜZERİNDEN 98 PUAN

ADM Canlılık Genel Müdürü Ahmet Bayramoğlu, alınan her ödülün kendileri için ayrı tıpkısı bahtiyarlık kaynağı olduğunu dile getirirken, “Bu yıl yapmış olduğumuz çalışmalar ile arsıulusal platformda sağlam çok ihsan sahibi olduk. League of American Communications Professionals’de (LACP) 2021 Sürdürülebilirlik Raporumuzla almış olduğumuz 6 değişik ödülün yanında raporumuzun 100 üzerinden 98 puan alması birlikte bizler hesabına koskocaman benzeri muvaffakiyet oldu. Great Place to Work® ‘Harika Aynı İş Yeri’ Sertifikasına topluluk tıpkısı işaret namına genişlik büyük kaynağımız olan himmet arkadaşlarımızla neva içerisinde devam eden birlikteliğimiz seçkin geçen çağ eskimemiş başarılarla bizleri üst sıralara taşıyor” dedi.

Share: