Yolda yürürken Ankara havası çaldığını duyan Aleyna Tilki, çiftetelli oynadı! Asıl Havva Öztel şaşkınlığını gizleyemedi

Tendürüst yaşta başladığı enstrüman kariyerinde sık sık adından bayram ettiren Aleyna Tilki, şarkılarının beraberinde günlük yaşantısıyla birlikte sıkça gündeme geliyor. Son zamanlarda verdiği cüretkar pozlarla konuşulan Tilki, güzeşte akşam ezanı annesi ve kız kardeşiyle yolda yürürken duyduğu müziğe tepkisiz kalamadı.

SOKAK ORTASINDA ÇİFTETELLİ OYNADILAR

Yoğun gelişim temposundan arta mütezayit zamanda ailesiyle ara nâkil Aleyna Tilki, yolda yürürken Ankara oyun havası çaldığını duyunca kardeşi Alem Tilki ile çiftetelli oynadı. Sokak ortasında çılgınlar gibi raks fail kızlarını kayda alarak Instagram hesabından yayınlayan temel Havva Öztel ise “Ego hangi yaşıyorum?” notunu yazdı.

PAYLAŞIMINDAN DOLAYI KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Sosyal iletişim araçları hesabından “LGBTİ artı karşıtı üslup ne ya? Toplumda yarattığınız ayrımcılığın bire bir karması namevcut mu zannediyorsunuz? His ve cinsî dünyalarımızın protesto edilmesi doğaya karşıt! Zihniyetler haddinden fazla azılı” paylaşımında kâin Aleyna Tilki’nin Çorum’daki konseri Osmancık Belediyesi eliyle halel edildi. Twitter hesabından yaptığı paylaşımla halel kararına reaksiyon gösteren Tilki, “Ayrımcılığı göze almış bir zihniyetinyürüyüş sesleri benim duymazdan gelebileceğim bir özdek değil. Alelhusus dahi laf sanki ‘ahlak’ olup, çoğumuzun yaşadığı ruh bilimsel ve bedenî istismarlar amacıyla on paralık yürünmemişken. Cadı avı dönemine döndük. Ama hususi güçlerim var, yaksanız üstelik ölmem” dedi.

Share: