Bandırma Küçük Asya Lisesi Müdüründen Şehremini Tosun’a Teşekkürname Ziyareti

Bandırma Anadolu Lisesi Müdürü Kürşat Doğan, Belediye Başkanı Tolga Boğa’a teşekkürname ziyaretinde bulundu.

Müdür Doğan, Başbuğ Kele’a okullarının imal aşamasından finiş aşamasına büyüklüğünde vermiş olduğu desteklerden hava teşekkürname ederek, katkılarından periferi plaket arz etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bandırma Anadolu Lisesi’nde yapılan çalışmalarla ait vukuf veren Başkan Boğa, şöyle konuştu:

“Bandırma Belediyesi olarak Bandırmamızda eğitim meşalesini haiz parçalanmamış okullarımıza imkanlarımız kadar bindi olmaya çalışıyoruz. Hayatta yeryüzü oylumlu yatırım eğitime yapılan yatırımdır mantığıyla akım ederek sabık yıl yetişek-öğretime başlayan Bandırma Anadolu Lisesi kentimizde yeryüzü haddinden fazla öğrenciye öğretim veren okullarından biri. Okulumuzun binasının tamamlanmasının peşi sıra meslek yönetiminin bizden irade ettikleri peyzaj ve ekol kasaba düzenlemesi çalışmalarına derakap başladık. Okullarımız açılmadan okulumuzun yolunun asfaltını tamamladık. Ayrıca bizden murat ettikleri asayiş kulübesini üstelik realizasyon ederek okulumuzun girişine yerleştirdik. Öğrencilerimizin güvenle ulaşımlarını sağlayabileceği, fiziki şartları ve mekân düzenlemesi ile detaylı yıllar kentimize bakım edecek olan Bandırma Küçük Asya Lisemizin öğrencilerine ve öğretmenlerine başarılar diliyorum.”

Share: