Baran Atacan’dan Eşine Alışılmadık Gönderme!

12 Nisan 2008’üstelik evlenen Kaynak Altuğ- Yağmur Atacan çifti, toplumsal medyada sık sık gündeme geliyor.

Kaynak Altuğ (47), toplumsal medyayı enerjik kendisine kullanırken Yağmur Atacan (39) tafsilatlı tıpkısı müddet Instagram’dan ırak durmuştu.

SOSYAL MEDYAYA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde kaide bozan Atacan, sosyal medyaya çabuk tıpkısı antre yaptı. art arda paylaşımlarda mevcut ünlü oyuncu, özellikle 14 yıllık eşi Bulak Altuğ ile yaptığı paylaşımlarla adından alay ettirdi.

“DİRENEMİYORUM BEN YAŞLANACAĞIM”

Sakat aktör Yağmur Atacan paylaşımında şunları söyledi:

“Rastgele yıl ‘Yıllara düzlük okuyor.’ Hangi yıllar len bu yıllar, elan fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım.”

YAĞMUR ATACAN KİMDİR?

Baran Atacan (d. 19 Mayıs 1983, Gaziantep), Türk aktör ve müzisyen.

Yugoslavya göçmeni bire bir ailenin çocuğu olan Baran Atacan, leşker olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’birlikte okudu. Ortaöğretim eğitimini Üsküdar Rum Lisesi’nde tamamladı.Baran Atacan, lise yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle oyun sahnesinde kayran aldı. İstanbul Üniversitesi Yazın Fakültesi Hikmet Bölümündeki eğitimini bıraktı. Ekol hayatına sanatta ehliyet eğitimi alarak bitmeme etmektedir.

Ayrıca çalgı aleti yaşantısında profesyonel davulcu yerine 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ego İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Ilkgüz ayında Kaynak Altuğ ile nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’üstelik evlendiler. 27 Familya 2009 tarihinde eşi Pınar Altuğ ile Su adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Ticaret hayatına atık ve mıntıka satmaktadır.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

2 Eylül 1974 tevellütlü olan Kaynak Altuğ, liseyi Saint Benoit Fransız Lisesi”nde bitirmiştir. 1994 senesinde ise Miss Turkey seçilmiştir. Ayrıntılar Duymasın isimli diziyle tanınan ve Türk halkının sevdiği benzeri isim haline mevrut Altuğ, mankenlik kariyerine henüz ortaöğretim ikinci sınıftayken başlamıştır. 17 yaşındayken babasını kaybetmiştir.

Liseden mezun olduktan sonra ise İstanbul’bile İşletme bölümünü okumuştur. 21 yaşındayken ise “Miss Turkey” isimli yarışmada birinci olmuş ve adını duyurmaya başlamıştır.

Türkiye güzeli seçildikten bilahare öğrenimini yarıda bırakan Pınar Altuğ’un sunuculuk kariyeri 1995 senesinde magazin programları sunmasıyla başlamıştır. Asıl çıkışını ise 2002 senesinde yayınlanan “Ayrıntılar Duymasın” isimli dizide canlandırdığı Briz karakteriyle yapmıştır.

Dizi Türkiye’de izlenme rekorları kırmşıtır. 2005 senesine kadar da yayınlanmaya bitmeme etmiştir.

PINAR ALTUĞ’UN EŞİ KİM?

Briz karakteriyle şöhreti yakalayan Kaynak Altuğ, nazik firmaların reklam yüzü de olmuştur. 2008 senesinde Yağmur Atacan ile evlenen Altuğ’un yaptığı bu dünyaevi gözyaşı farkı cihetiyle tafsilatlı müddet konuşulmuştu. Altuğ’un bu evlilikten Baran adında tıpkısı kızı bulunuyor.

Share: