Galibiyeti unutan Yeşil Çınar, saf düşme tehlikesiyle karşı karşıya

TFF Bölgesel Amatör Tomar 9. Takım 19. haftasında deplasmanda Entelektüel Yıldızspor ile karşılaşacak olan Yeşil Çınarspor, bu pik yengi parolası ile hazırlanıyor. Ayrımsız tür galibiyet alamayan ve istediği çıkışı yakalayamayan Yeşil Çınarspor kol düşme tehlikesiyle yüz yüze kaldı.

Ligin sona ermesine 8 hafta kaldığında zir sıralardan boşanmak ve ligde kalma mücadelesi veren Yeşil Çınarspor Işıklı Yıldızspor maçını sorti maçı yerine görüyor. Denizli Şirinköy Stadı’nda Beceri Mesul Mustafa Altındağ, nezaretinde geçmiş idmanını yapan yeşil beyazlılarda moraller durumunda. Haftanın geçmiş antrenmanında; tafsilatlı ısınma, 5-2, mutedil tempolu pas drili ve tempolu yarı alan oyunu etkin Yeşil Çınarspor üstelik maksat 3 benek oldu. 18. haftada oynanan Tire 2021 FK maçını değerlendiren yeşil beyazlı takımın tecrübeli çalıştırıcısı Mustafa Altındağ görmek istediklerini belirterek “Oyuncularımız çokça bol uğraş etti. Oyuncularımı kutluyorum. Yakaladığımız pozisyonlar vardı. Olmadı değerlendiremedik. Rakibe bile tavır vermedik. Sonuçta berabere kaldık amma oynanan oyundan memnunum” dedi.

“Dışarıda hiç galibiyet alamamıştık”

“Bu hafta Ziyalı Yıldızspor ile karşılaşacağız” diyen Teknik Sorumlu Altındağ, “Bizim açımızdan haddinden fazla mefret. Dönüm noktası olabilecek aynı maç. İlk yarıda ilk galibiyetimizi Kültürlü Yıldızspor karşısında almıştık. Dışarıda hiç galibiyet alamamıştık. Amma bu hafta Görgülü’a yutmak için gideceğiz. Oradan genişlik bereketli şekilde döneceğimize inanıyorum. Futbolcularıma güveniyorum. İyi çalışıyoruz. İyi hazırlanıyoruz. Oyuncularımız birlikte maça mebzul odaklanıyorlar. Takım adına de gür tıpkısı çekicilik yakaladık. İnşallah bu hafta dolgunca benzeri depar yapacağız” ifadelerini kullandı. – DENİZLİ

Share: