Komutan Ayakçı Maldanlı gençlere verdiği sözü tuttu

Yunusemre Belediyesi Maldan Mahallesi’nde yapımına başladığı gençlerin vakitlerini değerlendirebileceği Tüvana Odası’nı tamamladı. Projenin açılışını Yunusemre Belediye Reisi Dr. Mehmet Ayakçı, YANLIŞSIZ Fırka MKYK Üyesi Manisa Mebus Murat Baybatur ile alay malay yaptı.

Kırsal mahallelerde yaptığı çalışmalar ile üreticilerin yüzünü güldüren Yunusemre Belediyesi, meze verdiği projeleri hepyek hayata geçiriyor. Uray, Maldan Mahallesi’nde Genç Odasının yapımını tamamlayarak gençlerin hizmetine açtı. Projenin açılışına Yunusemre Şehremini Dr. Mehmet Ayakçı, DÜRÜST Parti MKYK Üyesi Manisa Mebus Maksat Baybatur, SELIM Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Divan üyeleri ve partililer katıldı. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılanan Başbuğ Ayakçı ve YANLIŞSIZ Öğür MKYK Üyesi Baybatur gençlere seslendi. Geleceğin teminatı olan gençlere yönelik yapılan projeleri önemsediklerini tabir eden YANLIŞSIZ Partili Baybatur, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde onun vizyonuyla gençlerimiz ile değme ant buluşuyor onlar için domuzuna projeler yapıyoruz. Burada gençlerimiz yeryüzü bol şekilde vakitlerini değerlendirecek. Bizler gençlerimize yatırım yapmaya onların sesi olmaya devam edeceğiz. Bu güzel çalışmanın ortaya çıkmasında emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.

Bir projeyi elan tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Yunusemre Şehremini Dr. Mehmet Ayakçı ise konuya ilişik yaptığı açıklamada, “Maldan Mahallemizde güre kardeşlerimizle hezel verdiğimiz kabil Zinde Odasını tamamladık. Gençlerimizin birlikte sıra geçireceği Zinde Odasının açılışını DOĞRU Öğür MKYK Üyemiz Manisa Milletvekilimiz Misyon Baybatur, İlçe Başkanımız Fatih Katıöz ve bulunmaz dinç kardeşlerimiz ile alay malay yaptık. Birliğin ve beraberliğin pekiştiği bu güzelce eseri gençlerimize kazandırmanın mutluluğunu yaşadık” ifadelerini kullandı. – MANİSA

Share: