Siirt haberleri! Icra Vekili Bitkisel Siirt’te esnafı görüşme etti

Vekil Nebati Siirt’te esnafı görüşme etti

SİİRT – Hazne ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel, Siirt şehir merkezinde esnafı görüşme ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Çeşitli ülfet ve temaslarda çıkmak amacıyla Siirt’te gelen Kaynak ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel, site merkezindeki esnafını gezdi. Vatandaşlarla dostane eden Vekil Nebati, esnaf ve vatandaşların sav ve taleplerini dinledi. Bakan Bitkisel daha sonraları Siirt Tecim ve Endüstri Odası Başkanlığını ülfet etti. Hane girişinde Vekil Nebati’yi Tecim ve Endüstri Odası Umumi Heyet Başkanı Cesaret Kuzu ve göz üyeleri karşıladı. Icra Vekili Bitkisel, 6’ıncı sefer Siirt Ticaret ve Uran Odası Başkanlığına seçilen Çekinmezlik Kuzu’yu tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Buradaki ziyaretini tümleç Bakan Bitkisel Siirt Valiliğini ziyaret etti. Vilayet girişinde Vekil Nebati’yi vali yardımcıları ve kaymakamlık kaymakamları karşıladı. Bakan Bitkisel il itibar defterini imzaladıktan bilahare makama geçerek Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’ndan site genelinde planlı çalışmalar karşı hikmet aldı.

Icra Vekili Nebati’ye konuşma sırasında Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Siirt Selim Fırka Saylav Osman Harabelik ve tören düzeni üyeleri zevcelik etti.

Share: