Büyükşehir’den depremzedelere moral gezisi

Büyükşehir’den depremzedelere maneviyat gezisi

ANTALYA – Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Antalya’da misafir edilen depremzedelere maneviyat yöneltmek için ayrımsız gezi düzenledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ev ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile ortaklaşa hazırladığı izlence çerçevesinde gerçekleştirilen yolculuk çerçevesinde depremzedeler, Termessos içerisinde kâin müzeyi konuşma ederek tarihi yerler için vukuf aldı. Bu sayede moral buldular. Peşi Sıra, Natür Siper ve Milli Parklar Umumi Müdürlüğü yetkilileri vasıtasıyla Türkiye’nin car edilen evvel milli parklarından biri olan Güllük Milli Parkı karşı bilgilendirildiler. Bölgede hayat dolu zooloji üzerine bilgi kayran depremzedeler doğal hayat ve çandır hayatı karşı keyifli tıpkı repertuvar yaşadı.

“Doğaya güvercin saldılar”

Seyahat çerçevesinde depremzedeler, Büyükşehir Belediyesi Antalya Katıksız Dirim Parkı’nı da musahabe etti. Depremzedeler, Manavgat’ta kanadı fay tıpkısı şekilde kâin değerli delice 1 aylık rehabilitasyon tedavisinin peşi sıra yetkililerce doğaya salınmasına şahitlik etti. 4 güvercin dahi depremzedeler eliyle doğaya saldı. Farklı tıpkı gün nâkil depremzedeler, metanetli günlerinde ayrımsız nebze üstelik olsun maneviyat buldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, depremzedelere yönelik bu kök etkinliklerin bitmeme edeceğini belirtti.

Share: