Depremzede Ecrin’e konteynır kentte doğum günü sürprizi

Depremzede Ecrin’e konteynır kentte doğum günü sürprizi

AĞRI – Kahramanmaraş’ta Eş Güdümcü Ilbay namına görev özne Balkı Valisi Dr. Osman Varol ve Ağrı Belediye Reisi Savcı Sayan, konteynır kentte güçlü Ecrin’e tevellüt haset sürprizi yaptı.

Kahramanmaraş’ta Eş Güdümcü Ilbay adına görev fail Balkı Valisi Dr. Osman Varol ve Balkı Belediye Başkanı Müddeiumumi Sayan’ın konteynır kenti ülfet ettiği esnada orada yaşayan minik Ecrin’in 9’uncu gözyaşı haset olduğunu öğrendi. Bunun konusunda Ilbay Varol, Komutan Sayan ve Kızılay gönüllüleri aldıkları pastayla arkadaşları ile birlikte baziçe oynayan Ecrin’e sürpriz yaptı. Pastayı karşısında gören Ecrin mutluluğunu gizleyemedi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ağrı Belediye Başkanı Müddeiumumi Sayan “Zaman konteynır kenti ziyaretimiz esnasında Ecrinin yaş haset olduğunu öğrendik, Sayın Valimiz ve Kızılay gönülleri ile gelişigüzel veladet günü süpriz beğenmek istedik ve arkadaşlarının katılımıyla Ecrin’e çok iyicene benzeri tevellüt haset gerçekleştirdik. Epey kızımıza yavuz ve güzelce ayrımsız üzeri diliyorum” dedi.

Share: