Elazığ’da alışverişe mevrut müşterilere sürekli bıçakla saldıran marketçi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne yatırıldı

Olağanüstü veren fenomen, merkeze mecbur İzzetpaşa Mahallesi’nde bulunan aynı markette yaşandı. Market işletmecisi U.M., dükkana alışveriş fayrap etmek amacıyla gelen vatandaşları bıçakladığı ağızdan ağıza dolaştı.

KOMŞU ESNAFLAR POLİSE BİLDİRDİ

Bıçaklanma olayının sürekli olmasından huzursuz olan mekân esnafı durumu polis ekiplerine bildirdi. Gelişmemiş sürede fenomen namına mevrut ekipler, şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.

AKILLARA DURGUNLUK VEREN OLAĞANÜSTÜ ANLARI

Market sahibinin alışveriş için markete gelen vatandaşları bıçaklama yadigâr ise saniye saniye düzenlilik kameralarına yansıdı.

MÜŞTERİLERİN KENDİSİNE KÜFRETTİĞİNİ İDDİA ETTİ

Emniyetteki işlemlerinin peşi sıra mahkemeye irsal edilen U.M.’nin adli kontrol şartı ile azade bırakıldığı ve müşterilere kendisine kalay etmesi nedeni ile saldırdığını savundu.

HASTANEYE YATIRILDI

Elazığ’da marketine gelen müşterileri bıçaklayan nefer, ailesinin isteği üstüne Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak otama altına alındı.

Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen market işletmecisi U.M.’nin, ailesinin isteği üzerine Can Kuşu Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak otama altına alındığı öğrenildi.Share: