Fenerbahçe taraftarı, forvet için gözünü kararttı! Twitter’da

Fenerbahçe’de çözülemeyen aynı krize dönüşen golcü transferi taraftarları isyana sürüklüyor. Henüz evvel Maxi Gomez ve Moussa Dembele üzere yapılan çağrıların bir yenisine Galatasaray’ın yakından ilgilendiği İtalyan ileri uç oyuncusu Andrea Belotti eklendi.

TÜRKİYE GÜNDEMİNDE ZİRVEDE

Sosyal medyada örgütlenen Fenerbahçe taraftarı, “Büyük Çalıştırıcı, Belotti’yi şike” etiketi ile yönetime çağrıda bulundu. İtalyan golcünün Galatasaray’a kaptırılmamasını talip sarı-lacivertli taraftarlar, Belotti’nin nakil edilmesi durumunda şampiyonluğun geleceğini belirtti. Yapılan binlerce paylaşımın peşi sıra “Mehabetli Koç, Belotti’yi şike” etiketi toplumsal medyada Türkiye gündeminin zirvesine oturdu.

TORİNO FORMASIYLA YILDIZ OLDU

İtalyan milli takımının formasını üstelik giyen felek golcü Belotti, Torino forması ile oynadığı 7 sezonda, 251 maçta 113 gole imza attı. Andrea Belotti kariyerinde sırasıyla Albino Leffe, Palermo ve serencam kendisine Torino formalarını terletti. Ayrıca geçtiğimiz mevsim Torino forması ile 23 maçta 8 gol ve 1 asistlik performansla ulama verdi.Share: