Manisa merkezli 3 ilde cürüm örgütüne jandarma baskını

Manisa İl Cingöz Komutanlığı ÇIFTLIK Yazıhane Müdürlüğü ve Saruhanlı İlçe Uyanık Komutanlığı aracılığıyla Manisa merkezli Manisa, Entelektüel, Muş kalkışmak üzere 3 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonla faizcilik ve yasadışı laf oynatma üzere suç örgütü kuran 6 kişiyi yakalayarak gözaltına alınırken, 2 kişinin da aranmasına bitmeme ediliyor.

Manisa İl Güllabi Komutanlığı ÇIFTLIK Büro Müdürlüğü ve Saruhanlı İlçe Cingöz Komutanlığı, tefecilik ve yasadışı konu oynatma için yanlışlık örgütü kuran kişilerin yakalanması üzere Manisa, Aydınlık, Muş başlamak amacıyla 3 ilde eş zamanlı operasyon düzenledi. 3 ilde 10 adrese sel düzenleyen ekipler 6 şüpheliyi yakalarken 2 firari şüphelinin yakalanması üzere çalışmalarına devam ediyor.

Şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramalarda 5 adet tabanca, 1 skor otomatik tüfek, 91 adet tabanca fişeği, 4 sayı şarjör, 4 skor kesici ve etkileyici cihaz, 1 skor tablet, 5 sayı cep telefonu, 8 adet gümüş iri, 1 adet flash hatır, 1 skor harddisk, 20 gram yaman ve toplamda 700 bin TL’lik burhan, muhtelif dijital malzeme ve bağlanmış dokümanlara incelenmek amacıyla umum konularak adli işlem başlatıldı. – MANİSA

Share: