Merkezefendi Kış Spor Okulları Kayıtları Başlıyor

Merkezefendi Belediyesi eliyle kadın, çocuk ve gençlerin sporla çöz içe olmalarını nail olmak için planlı şita spor okullarının yıpranmamış periyot ağırşak kayıtları başlıyor.

Merkezefendi Belediyesi, spora ve sporcuya bindi olmaya devam ediyor. Basket, ayak topu, voleybol, alan topu, satranç ve bellek oyunları, pilates, zumba, badminton, robotik kodlama, cimnastik, el oyunları, fitness ve güreş branşlarında verilecek olan kursların kayıtları başlıyor. Kış spor okulları kayıtları, 20 Eylül Salı haset başlayıp 30 Ilkgüz cuma gününe kadar devam edecek. Anahtar işlemlerinin tamamlanmasının arkası sıra kurslar, 10 Teşrinievvel pazartesi haset başlayacak.

13 branşta açılacak kurslar, Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Alpaslan Spor Eğitim Bilimi Merkezi, Akkonak Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Merkezefendi Mahallesi Eş Bala Yaşam Merkezi, Gümüşçay Kadın Çocuk Dirim Merkezi, Şemikler Içtimai Tesisleri, Sevindik Kadın Bala Dirim Merkezi, Sümer Eş Çocuk Dirim Merkezi, Gerzele Satranç Terbiye Merkezi, Servergazi Avrat Çocuk Yaşam Spor Merkezi, Karahasanlı Karı Çocuk Dirim Merkezi, Muratdede Avrat Bala Dirim Merkezi ve Karaman Mahallesi Kadın Yavru Dirim Merkezi’nde, ücretsiz olarak, ehlivukuf eğitmenler vasıtasıyla gerçekleştirilecek.

Basket 7-17 yaş, futbol 7-14 gözyaşı, tenis 7 yaş ve beden, satranç ve düşünce oyunları 5 gözyaşı ve üst, pilates 16 yaş ve vücut, zumba 15 yaş ve vücut, uçan top 9-16 gözyaşı, badminton 7 gözyaşı ve gövde, robotik kodlama 6-12 gözyaşı, el oyunları 9 yaş ve vücut, cimnastik 4-12 gözyaşı, fitness 18 gözyaşı ve üzeri(kadınlar) ve güreş kursuna 7-12 gözyaşı arasındaki Merkezefendililer başvurabilecek.

Başvurular,  ‘https://www.merkezefendi.bel.tr’ adresinden yapılacak. Merkezefendililer, 444 8 662 numaralı davet merkezinden üstelik etraflı vukuf alabilecek.

Share: