Şanlıurfa bili! Şanlıurfa’da dehşete düşüren görüntü

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde alacak verecek meselesi zımnında ayrımsız şahsı bıçakla yaralayan koca, daha sonradan kolundan tutup yerde sürükledi. O anları çökertme telefonuyla çeken eş ve torunlar, adamın yerdeki şahsa daha fazla kötülük vermemesi için dakikalarca çevirgeç döktü.

Edinilen bilgiye bakarak fenomen, Birecik’e vabeste Karşıyaka Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya bakarak, ilçede hararetli Mehmet Y. ile Dündar K. arasında algı verecek meselesi zımnında muhasamat başladı. Otomobille boş ayrımsız alana anbean park yeri eden şahıslar beyninde savaş artık. Otomobilin içerisinde yaşanan kavgada Mehmet Y., Dündar K.’yi bıçakladı. Yaralanan nefer, otomobilden inerek uzaklaşmaya çalıştı. Peşi Sıra revan Mehmet Y., şahsı yere düşürdü.

Dehşet anları kameraya yansıdı

Mehmet Y., kanlar içerisinde mütezayit Dündar K.’yi yerde sürüklemeye başladı. Olayı görerek çökertme telefonuna kaydeden karı ve torunlar, Mehmet Y.’nin adama elan aşkın kötülük vermemesi üzere dakikalarca komütatör döktü. Dündar K.’yi bırakan insan, otomobile binerek fenomen yerinden uzaklaştı.

Polis ve keyif ekiplerine bilgelik verildi

Yaralının yanına giden avrat ve dallar, elan sonradan polis ve afiyet ekiplerine bili verdi. Ambulansla Birecik Cesamet Hastanesine kaldırılan eş, durumu ağırbaşlı olduğu gerekçesiyle Şanlıurfa merkezdeki Mehmet Akif İnan Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesine gönderme edildi.

Polis zanlıyı kısa sürede yakaladı

Olay yerine revan polis ekipleri, otomobile binerek uzaklaşan şahsın Mehmet Y. olduğunu belirledi. Gözaltına alınan nüfus emniyete götürülürken, olayla ilgilendiren başlatılan soruşturma devam ediyor. – ŞANLIURFA

Share: