Ünlü Oyuncudan Amor İtirafı Geldi!

“Adsız Sansız Hafi” dizisinde başrolleri paylaşan Sinem Ünsal ve Halit Hür Zerrin, aşk yaşamaya başladı.

Gözlerden ırak aşk canlı düet, akıbet adına Belgrad’da tatil yaptı.

tv100’de düz düzlük habere göre; Ünlü aktör Sinem Ünsal, esbak dönme “Cenazemize Görklü Geldiniz” filminin kıraat provalarında içten açıklamalarda bulundu.

“MUTLUYUZ”

Sinem Ünsal, Bilinmedik Hafi dizisindeki partneri Halit Bağımsız Solgun ile aşk yaşadığını itiraf etti. Ünsal, Halit Özgür Sarı ile ilişik “Mutluyuz. Birlikte Belgrad’a gittik. Rastgele molekül çokça pir gidiyor.” şeklinde konuştu.

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’de İzmir’de doğdu. Azerbaycan Yırlamak asıllı tıpkısı ağababa ile Çerkes asıllı tıpkısı annenin ikinci çocuğu yerine doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mukayeseli Literatür bölümünden çıkışlı olmuştur. 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir.

2017 yılında yayımlanan Çoban Yıldızı ünlü dizide Güneş karakterini, Siyah Beyaz Zehir Amor adlı dizide ise Gülsüm Aslan karakterini canlandırdı. 2018-2019 yılları arasında yayımlanan Kızım ünlü dizide Bağıntı Günay karakterini canlandırdı. 2019 yılında yayımlanmış Raif ile Yumuşaklık ünlü tiyatro oyununda Küşat karakterini canlandırdı. 2019-2021 yılları arası yayınlanan Şaşırtıcı Hekim dizisinde Doktor Baylan Gülengül karakterine hayat vermiştir.

HALİT MUTLAK SARI KİMDİR?

Halit Müstakil Zerrin, fotomodel ve paradigma oyuncusudur. 1.78 cm boyunda ve 67 kg. 4 Teşrinievvel 1993, İstanbul tevellütlü. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tutum Bölümü mezunu. Craft Atölye’sinde köpoğluluk eğitimini tamamlamıştır. Esra Kızıldoğan ile Anne ve İleri Oyunculuk Craft Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı.

Halit Bağımsız Milletvekili Zerrin, önce oyunbazlık tecrübesi adına oynadığı Diriliş: Ertuğrul dizisindeki Gündoğdu ve Selcan’ın Oğlu Süleyman rolü ile tanındı. Basübadelmevt Ertuğrul dizisindeki performansıyla nazik gusto toplayan oyuncumuz elan sonra Al Bakış, Geçen Yaz, Şampiyon, Melik Muhafız gibi kudretli projelerde vadi almıştır. Halit Müstakil Soluk hele Kardeşlerim dizisindeki performansıyla bundan sonra tanınır ağıl gelmiştir. Yıpranmamış projelerde vadi almayı sürdürmektedir.

Share: