Yurt sokakta baziçe oynayan ayrıntılar, çabucak güzeşte otomobilin altında kalmaktan tahakküm kurtuldu: Bu zararlıyı bulun

Tekirdağ’ın Yeniçiftlik ilçesinde çocukların baziçe oynadığı sıkı ayrımsız sokakta pes dedirten anlar yaşandı. Rum Ajansı spor muhabiri olan Gaye Kaya’nın paylaştığı görüntüler gücük sürede içtimai medyada gündem oldu.

“BİLE BİLE ÇOCUKLARIN ÜZERİNE SÜRÜYOR”

Kayaç, kızının da bulunduğu sokakta çocukların baziçe oynadığını söyleyerek yılgı anlarını Twitter hesabından paylaştı. Paylaşımda ise şu ifadeler kayran aldı: “Kent magandası, kızımın bile oynadığı sokakta ahiret yolculuğu saçacak hızda ilerliyor. Füru akıbet anda ezilmekten kurtuluyor. Lütfen bu toplum zararlısını bulup hayatları tehlikeye atmaktan yargılayın. Daracık çıkmaz ve inanılmaz ayrımsız hız. isteyerek çocukların konusunda sürüyor. Cümlesi kaçan kızcağız son anda ezilmekten kurtuluyor. Kimi Zaman çığlık olayları menetmek, o görüngü olmadan dahi gerçekleşebilir. Bu nev insanlara (!) çokça çok ilgi edilmeli”

”SÜRÜCÜ HASTALANMIŞ FALAN TAŞIMIYOR”

Kaya, içtimai iletişim araçları kullanıcılarının “Sürücü rahatsiz taşıyor olabilir” yorumları üzerine ise şunları söyledi: ”Çoban parasiz falan taşımıyor. Ego görevde sıkı dışındayım. Eşimin anlattığına göre, çoban sahile büyüklüğünde gelip dönmeye çalışırken duvara sürtüyor. Elan bilahare üstelik sözde sinirlenip arabayı o daracık sokakta son hızlı hızlı ve çocukları umursamadan sürüp yola gidiyor”

ALKOLLÜ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Yapılan ihbar üstüne aracın kiralık, şahsın üstelik alkollü olduğu, sürücünün para cezası alarak ehliyetine ahali konulduğu belirtildi.Share: