Didim’in seçme köşesi Başkan Atabay ile hizmete kavuşuyor

Didim Belediyesi eliyle Batıköy Mahallesi’nde başlatılan sefer imal çalışmaları cevvaliyet kesmeden devam ediyor.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Bahir Atabay’ın talimatı ile kent genelinde başlatılan çalışmalar yordam kesmeden bitmeme ediyor. Başbuğ Atabay’ın önderliğinde Didimlilerin henüz gündeş ve yaşanılabilir benzeri kente kavuşması amacıyla hesaplı hizmet seferberliği ile Didim’in her köşesine bakım ulaştırılıyor.

Didim Belediyesi Bilim İşleri Müdürlüğünce Batıköy Mahallesi’nde başlatılan el yapım çalışmaları sürüyor. parke zemin ve restorasyon işlemleri planlı Batıköy’de vatandaşlar, Komutan Atabay ile hizmete kavuşuyor.

Didim genelinde ölçülü çalışmaların sürat kesmeden süreceğini söyleyen Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, “Kentimiz için çalışıyor, her bir Didimliye ulaşmak üzere var gücümüzle çabalıyoruz. Site genelinde başlattığımız bakım seferberliğinde bu sefer üstelik sıra Batıköy Mahallesi’ne geldi. Malumat İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce ölçülü çalışmalarda Batıköy, yıpranmamış ve modern yollara kavuşuyor. Burada emeği güzeşte umum arkadaşlarımıza teşekkürname ediyorum. Didim ve Didimliler amacıyla çalışmayı sürdüreceğiz” dedi. – AYDIN

Share: