DÜRÜST Parti Elazığ İl Komutan Saika: “Şehrimizin bütün sorunlarının çözümü üzere Ankara’da majör adımlar atıyoruz”

YANLIŞSIZ Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Saika, Ankara’birlikte Elazığ’ın sorunlarının çözümü noktasında yüce görüşmeler yaptıklarını belirterek, bu çerçevede Kasaba, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Garaz Kurum’u ülfet ettiklerini söyledi.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Sebep, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, DÜRÜST Parti milletvekilleri Zorlu Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ ve Belediye Başkanı Delicesine Şerifoğulları, Yer, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanı Misyon Kurum’u makamında musahabe etti. Ziyaretle ilgili izah özne AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Sebep, ziyarette Elazığ’bile devam eden ve gerçekleştirilmesi planlanan projelerin gündeme geldiğini kaydetti. Elazığ’dahi yapılan ve yapılacak olan icraat hakkında Bakan Kurum’a bilgiler verdiklerinin altını çizen Başbuğ Yıldırım açıklamasında şu ifadelere düz verdi:

“YANLIŞSIZ kadrolar ve valimiz ile gelişigüzel nadir Bakanımızla makamında Elazığ’ımızı konuştuk. Yıpranmamış yatırımlar üzere destek istedik, devam fail çalışmaların mütezayit bölümleriyle ilişkin düşünüm alışverişi yaptık. Şehrimizin cemi sorunlarını biliyoruz. Bunların çözümü noktasında Ankara’da mefret adımlar atıyoruz. Bağımlı hem valimiz hem milletvekillerimiz hem birlikte Uray Başkanımız ile birlikte bilcümle bu görüşmeleri gelişigüzel yapıyoruz. Hepimiz sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Elazığ’ımız amacıyla elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz. Yaptığımız tekmil görüşmeler Elazığ üzere, Elazığ’da kıvrak insanlarımızın rahatı amacıyla. Ego Bakanımıza misafirperverliklerinden ekolojik ortam şükranlarımı sunuyor, baştan sona bizleri yalnız bırakmadıkları için üstelik kendisine teşekkür ediyorum. Valimize, milletvekillerimize ve Uray Başkanımıza de antrparantez teşekkürname ediyorum. İnşallah bu ziyaretimiz Elazığ yerine müspet sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Ben buna kül kalbimle inanıyorum.” – ELAZIĞ

Share: