Edirne’den gücük bodur

Edirne Şehremini Recep Gürkan, altyapı çalışmalarının tamamlandığı Kocasinan Mahallesi’nde tamlık yolların asfalt kaplanması üzere çalışmalara başlandığını bildirdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, Gürkan, asfalt çalışmalarını durumunda inceledi.

Açıklamada görüşlerine düzlük verilen Gürkan, mahallede altyapı sorununun çözüldüğünü belirtti.

Asfaltlama çalışmalarının başladığını dile getiren Gürkan, “Çalışmalarımız başladığından bu yana daha çok Kocasinan Mahallesi’nde eskisi kabilinden su baskınları olmuyor. Bütün meselemiz, amacımız bu sorunun çözümüydü. Rastgele yağmurda su basan Kocasinan Mahallesi’ni kısaca 1,5 yıldır su basmıyor. Cenabıhak korusun, haddinden fazla nazik ayrımsız kıran olur, ona diyecek bire bir şeyimiz yok.” ifadelerini kullandı.

Kocasinan Mahallesi Muhtarı Rahmi Kızmaz ise mahallede altyapının bitirilmesi ve öğün çalışmalarının başlatılmasından muhit memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Şehremini Helvacıoğlu’ndan Ünsal’a görüşme

Keşan Şehremini Mustafa Helvacıoğlu, İpsala Belediye Reisi Abdullah Naci Ünsal’ı musahabe etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, ziyarette iki ilçeye kuma yarar sağlayacak çalışmalarla ilişik rey alışverişinde bulunuldu.

Ünsal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

Helvacıoğlu üstelik Ünsal’a çalışmalarında sükse diledi. Helvacıoğlu’na ziyarette YANLIŞSIZ Öğür İpsala İlçe Başkanı Kağan İlkdoğmuş da haremlik etti.

Share: