Koçarlı Belediyespor’dan para aktarımı atağı

Vazıh Süper Mektep Çocuğu Lig takımlarından Koçarlı Şehremaneti spor, alıntı atağı yaparak kadrosuna kattığı 15 topçu ile yıpranmamış zaman amacıyla inikat yaptı.

Koçarlı Belediyesi Konferans salonunda planlı imza törenine Koçarlı Belediye Reisi Nedim Kaplan, Kulüp Başkanı Timur Yüksel, Koçarlı Uray spor Antrenörü Hızır Balcı, ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Eskimemiş sezonda Lehçe Mektep Çocuğu Tomar’e (BAL) çıkmayı hedefleyen Koçarlı Belediyespor, zinde aynı grup ihdas etmek amacıyla transfer çalışmalarına başladı. Transfere yoğunlaşan Kulüp Başkanı Timur Yüksel ve yönetimi, çöz transferde 4, aut transferde ise 11 tutmak üzere toplanmış 15 futbolcuyu renklerine bağladı.

Koçarlı Belediyespor Kulübü anlaştığı stoperler Oğuz Kağan, Bilici Dönmez ve Mertcan Taşçı, forvetler Tanju Koruyucu, Mehmet Çakaloğlu ve Gürkan Ağabey, ılımlı sahalar İlyas Şans, Yusuf Akoğlan, Mustafa Golgır, Samet Anif ve Cevdet Futbolcu, iyi bek Yusuf Atış, sol çıplak Hilmi Nalbatoğlu, sol bek Mehmet Sepetçi ve sıhhatli belirtik Hakkı Gemici için imza töreni düzenledi.

Koçarlı Şehremini Nedim Kaplan, Koçarlı Belediyespor Kulübü Başkanı Timur Yüksel ve yönetiminin hazır bulunduğu törende oyuncular, kendilerini Koçarlı Belediyespor’a bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşma fail Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Koçarlı Belediyespor’a bökelik amacında başarılar dileyerek, “Takımımıza transfer ettiğimiz oyuncularımızın azimle, kararlılıkla şampiyonluğu göğüsleyeceklerinden hiçbir şüphem yok. Tığ alıntı görüşmelerinde elhak kendilerinden bökelik sözü aldık. Kusursuz, kazasız bire bir ayak topu sezonu olmasını diliyorum” dedi.

Koçarlı Belediyespor Kulübü’nün çabucak futboldan ibaret olmadığının altını çizen Başkan Kaplan, kulüp bünyesinde çocukların 16-17 branşta spor etme imkanına ehil olduğunu dile getirdi. Kaplan, gençleri kırıcı alışkanlıklardan ırak tutmada, spora şişman önem verdiklerini anlatım etti.

Daha geçmiş sezonlarda BAL ve Aydınlık Süper Tor Tabur’inde kendisini kanıtlayan oyuncuları transfer ettiklerini belirten Pakt Başkanı Timur Yüksel bile, “Hedefimiz şampiyona. Sahada dolgunca savaş edeceğiz ve ahlaklı ayrımsız şekilde ligi tamamlayacağız. Sportmen arkadaşlarımıza güveniyoruz, başkanımızın de desteği arkamızda. İyi benzeri sezon geçirmeyi diliyorum. Değişik takımlara bile başarılar diliyorum.

Futbolcular adına konuşan Koçarlı Belediyespor’un kaptanı Alim Dönmez, “Koçarlı Belediyespor’de futbolcu arkadaşlarımız ile günümüz. İlk günden itibaren şampiyona kelimesinin geçmesi, bizi onure ediyor. Buna üstelik inandıran gine bizler olduk. Henüz eski senelerde diğer ilçelerde birlikte bökelik yaşadık. Sabık sene birlikte Aydınspor’üstelik namağlup şampiyon olduk. O ekipten dahi oyuncularımız var. Sair takımlardan de seçkin oyuncularımızı kadromuza kattık. Desteği amacıyla Şehremaneti Başkanımız Nedim Kaplan’a teşekkür ediyoruz. Koçarlı Belediyespor’a şampiyonluğu getirip, BAL’dahi desise edeceğiz. Kullanılmamış mevsim tatlıca ve iyi olsun” şeklinde konuştu. – AYDIN

Share: