NTSO Başkanı Parmaksız, gazetecilerle tıpkı araya geldi

Nevşehir Tecim ve Endüstri Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, düzenlediği basın toplantısında, görev süreci süresince kent ekonomisine kazandırdığı bakım ve yatırımları anlattı.

NTSO Toplantı Salonunda kentteki gazetecilerle tıpkısı araya mevrut Parmaksız, 1 Teşrinievvel 2022’de gerçekleştirilecek NTSO Gösterişsiz Umumi Kurulu’nda tıpkı kere daha göreve eğilimli olduğunu belirtti.

İlk sefer 1999 yılında NTSO Başkanlığına seçildiğini kaydeden Parmaksız, 5 dönemde yaptığı çalışmalarıyla ilgilendiren vukuf verdi.

Parmaksız, 2022 yılı itibarıyla 31 patika komitesinde 171 patika komite üyesi, 70 divan üyesi, 11 umumi heyet üyesi kâin NTSO’nun organ sayısının 5 bini aştığını aktardı.

Pandemi döneminde mütebeddil iş koşullarına acul uyarlanmış olarak hizmetlerin tıkır tıkır sürdürüldüğünü ifade eden Parmaksız, “Pandemi sürecinde, teknolojimizi geliştirerek faaliyetlerimize devam ettik. Aceleci biçimde online vesika ve danışmanlık ile temassız ihracat hizmetine intikal yaptık. 7 devir 24 saat dış satım doküman onayı sunduk ve sunmaya bitmeme ediyoruz.” dedi.

NTSO üyelerine türlü alanlarda daim hizmet sunulduğunu dile getiren Parmaksız, görevi süresince, biçim çalışmaları yürüterek Nevşehir’in kazanımlarını artırdıklarını, kente üniversite kurulmasından turizm alanında gerçekleştirilen lansman faaliyetlerine kadar bir nice konuda gösterdikleri gayretin karşılığının vatandaşça görüldüğünü dile getirdi.

Share: