Çorum Şehremini Aşgın’dan Başkan Büyükkılıç’a mülakat

Kayseri Büyükşehir Şehremini Dr. Memduh Büyükkılıç, Çorum Belediye Reisi Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı reislik makamında mihman etti.

Dr. Memduh Büyükkılıç yönetiminde gerçekleştirdiği envestisman ve projelerle Türkiye’de ‘Kayseri Modeli Belediyecilik’ kendisine eş gösterilen benzeri bakım anlayışı sergileyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi bandaj odağı olmaya devam ediyor. Bu çerçevede Başkan Büyükkılıç’a, ister az içi lüzum mahdut dışından elçilik, vekâlet ve domestik yönetimler düzeyinde ziyaretler gerçekleşirken, Çorum Belediye Reisi Dr. Halil İbrahim Aşgın beraberindeki astronomi ile alay malay Büyükkılıç’a incelik ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında konuk ettiği Başkan Aşgın ve beraberindekilerle arkadaşça fail Başbuğ Büyükkılıç, “Yerel yönetimler olarak özelde yaşadığımız şehirlerin, genelde ise ülkemizin kalkınması ve henüz ferah noktalara gelmesi üzere var gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz. Ülkemiz mahallelerden ilçelere, ilçelerden şehirlere bağlanak ve muadele halkasını büyüterek daha birlikte hararetli yarınlara yürümeye devam edecektir. Eşsiz başkanımız Halil İbrahim Aşgın beyefendinin ziyaretleri bizleri mutlu etti” şeklinde konuştu.

Çorum Belediye Reisi Dr. Halil İbrahim Aşgın ise bağlanak, muadele ve dayanışmanın değme devir için daha tüvana bir Türkiye oluşturacağına ilgi çekerek, misafirperverliği üzere Büyükkılıç’a teşekkür etti.

Aşgın, Komutan Büyükkılıç’a Çorum’un dernekevi ürünlerinden oluşan benzeri bergüzar arz ederken, Büyükkılıç birlikte Aşgın ve beraberindeki heyete büyük ziyaretlerinden ekolojik ortam teşekkürname etti.

Ziyaretin arkası sıra Başkan Büyükkılıç, misafirlerle andaç fotoğrafı çektirdi. – KAYSERİ

Share: