Kuaförlerde bedel listesi güncellendi

Kayseri’bile koca kuaförlerinin fiyat listesi güncellendi. Yapılan güncellemede çok büyük uymazlık olmadığını belirten Güzellik Salonu Mehmet Demirdoğan, “Masraflardan ortalık biz üstelik fiyatlarda çoğalma bekliyorduk” dedi.

Kayseri Berberler ve Kuaförler Odası aracılığıyla eş kuaförlerinde saç, sakal kesimi ve bakım ücretleri güncellendi. Eskimemiş fiyat listesine bakarak, saç kesimi 80 TL, saç-sakal kesimi 90 TL, saç-sakal kesimi, yıkama ve fön fiyatı ise 130 TL oldu. Kuaförlere gelen yeni kıymet lisesinden mutlu kaldıklarını belirten güzellik salonu Mehmet Demirdoğan, “Bizim işimiz insana sunulan bir derece. Bu çoğalma Kayseri esnafımızı rahatlatır inşallah. Berberler ve Kuaförler Odası eliyle bugün fiyatlarımız güncellendi. Tığ bu artışı bekliyorduk. Bizimde masraflarımız oluyor. Berberler ve Kuaförler Odasına teşekkür ediyorum. Tığ böyle bir fiyat artışını bekliyorduk. Zira değme molekül pahalandı. Onun için bence ferah oldu. Bizim Kayseri’de kuaförlük özne esnaflarımızı rahatlatır inşallah. Bakıldığı zaman öyle nesnel ayrımsız artma gelmedi. Normalde 70 TL’ye saç keserken, zaman 80 TL’ye kesiyoruz. Saç-sakal 100 TL iken, demincek 130 TL oldu. İnsanlara bakarsan artık artım reşit gibi görüyorlar amma bu hareket tıpkı mücahede. İnsana sunulan tıpkısı ayar. Biliyorsunuz saç-sakal birbirine karıştığında insanların şüphesiz olup üstelik buradan güzelleşerek ayrıldıklarını. Sanata içtinap etmek olursa bizim aldığımız tanıtmalık bambaşka mesleklere göre düşük. Fakat buna dahi şükür diyoruz” ifadelerini kullandı.

Tıraşa mevrut Talha Enes ise, “Artışa maalesef diyoruz amma şu anda haddinden fazla alışılagelen. Epeydir da artış olmuyordu. Bu artışı bile bekliyorduk. Bence artış çok ham, olması gerektiği gibi artmış. Ayrıca artış az buçuk bir iki” dedi.

Güncel denk listesi ise şu şekilde:

-Saç-sakal kesimi, yıkama ve fön: 130 TL – Yavru saçı kesme: 55 TL

-Saç-sakal kesimi: 90 TL -Saç boyama: 325 TL

-Saç kesimi: 70 TL -Bıyık pentür: 55 TL

-Çağcıl saç kesimi: 80 TL -Sprey sıkma: 30 TL

-Sakal kesimi 45 TL -Eloğlu tıraşı: 550 TL

-Çağcıl sakal kesimi: 55 TL -Maske: 40 TL

-Saç kesimi, yıkama ve fön: 80 TL -Ağda: 40 TL

-Sakal kesimi yıkama ve fön: 65 TL -Jöle ile saç şekillendirme: 30 TL

-Saç yıkama, fön: 40 TL -Art düzeltme: 40 TL

-Dal tashih: 40 TL -Jöle ile saça eşkal verme: 30 TL – KAYSERİ

Share: