Kabaktepe ve Göksu’dan Başkan Pekmezci’ye ziyaret

YANLIŞSIZ Öğür İstanbul İl Başkanı ve Esenler Belediye Başkanı, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’yi görüşme ettiler.

Bir kol ziyarette olmak amacıyla Bayburt’a gelen YANLIŞSIZ Fırka İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu beraberlerinde cıvıl cıvıl tıpkı heyetle Şehremini Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundular.

İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, Başkan Göksu ve beraberlerindeki heyeti Bayburt’ta ve Bayburt Belediyesi’nde ağırlamaktan bahtiyarlık duyduğunu tabir eden Başkan Hükmü Pekmezci, misafirlerine Bayburt’un tarihi ve kültürel kimliği için bilgiler vererek belediye çalışmalarından bahsetti. Şehremini Pekmezci, şehremaneti meclisinde kararların hepsinin fikir birliği ile alındığını vurgulayarak bu durumun Bayburt’ta el birliği, temas ve beraberliğin daim var olduğunun göstergesi olduğunu tabir etti.

SELIM Öğür İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ise Bayburt’ta bulunmaktan belde bahtiyarlık duyduklarını söyleyerek misafirperverliğinden kıran Başkanımız Pekmezci’ye teşekkürname ettiler ve çalışmalarında muvaffakiyet temennisinde bulundular.

Belediye Komutan Yardımcısı Süreyya Türkmenli ve Belediye Sedir Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Pekmezci misafirlerine müzakere anısına onurluk takdiminde bulunarak türlü hediyeler verdi.

Ziyaret, anı fotoğrafı çekilmesinin arkası sıra sona erdi. – BAYBURT

Share: