Kişmiri yollarında uzanım

Yağız yollarının imal, hizmet ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde dokunaklı gidilmesi, trafik meni ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün kez durumu bültenine bakarak, Anadolu Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala ayrıksı istikametten iki yönlü sağlanıyor.

TEMA Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşaklarındaki üstyapı restorasyon çalışmaları zımnında 21.00-07.00 saatlerinde gelişigüzel iki doğrultu kesimler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma gayrı istikametlerden iki cepheli müsaade verilecek.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Kuzey-Pozantı Güney kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzlerinin hizmet ve tamirat çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, erişim kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir angajman yolunun 1-2. kilometrelerindeki imal çalışması zımnında muvasala bölünmüş yolun ayrımsız bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları zımnında İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala ayrıksı istikametten iki taraflı sürdürülüyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ve 22-31. kilometrelerindeki yapım çalışmaları cihetiyle muvasala mukassem yolun ayrımsız bölümünden iki cepheli gerçekleştiriliyor.

Sakarya- Bilecik yolunun 47-51. kilometrelerinde üstyapı bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle ulaşıma Sakarya istikametinden iki yönlü izin veriliyor.

Kastamonu-Ilgaz- Çankırı yolunun 71. kilometresindeki Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin bakım, onarım ve arılık çalışmaları dolayısıyla saat 18.00’e kadar Kastamonu-Çankırı istikametindeki sıhhatli tüpte ulaşım bir tane şeritten sağlanacak.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki 10 tünelde yapılacak hareketlilik-elektronik sistemi bakım ve tamir çalışması cihetiyle 16 Eylül’e büyüklüğünde 08.00-17.00 saatlerinde ulaşıma yegâne şeritten kontrollü müsaade verilecek.

Fethiye- Söğüt yolunun 0-9. kilometrelerindeki sathi kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin gidiş geliş işaret ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Share: