Sivas haberi | Sivas Ticaret Borsası’nda ahit konfirmasyon töreni düzenlendi

Sivas Tecim Borsası başkanlığına seçilen Hayrullah Karakaya, görevi bozuk başbuğ Abdulkadir Hastaoğlu’ndan devraldı.

Borsadan yapılan açıklamaya bakarak, Sivas Ticaret Borsası derinti salonundaki ahit doğrulama töreninde mütekellim Karakaya, bu çeşit görevlerin bakım yarışı olduğunu belirtti.

Teslim aldıkları bayrağı elan yukarlara taşımayı hedeflediklerini nâkil Karakaya, “Başkanımıza bugüne kadar yapmış olduğu parçalanmamış hizmetleri için teşekkür ederim. Üyelerimizin bize vermiş olduğu güveni boşa çıkarmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Hastaoğlu ise irtibat, kardeşlik ve kardeşlik içerisinde demokratik şekilde yaşıt aynı intihap yaptıklarını aktardı.

Görevlerin gelip eğreti olduğunu vurgulayan Hastaoğlu, şunları kaydetti:

“13 yılı aşkın süredir fariza yaptığımız Sivas Tecim Borsasını değme aktarılma henüz ileriye germek amacıyla çalışıp çabalama gösterdik. Biten ve bitmeme eden projelerimiz var, inşallah sizler dahi bakir projeler ile Sivas Tecim Borsasını baştan sona yukarılarda tutmaya devam edeceksiniz. Şahsım, idare ve meclis kurulum yerine berceste olan bakir yönetim kurulu başkanına ve meclise başarılar diliyorum.”

Konuşmaların ardından Sivas Tecim Borsası Divan Başkanı Mehmet Akif Arslan ve Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Karakaya, bozuk Divan Başkanı İhsan Aksoy ve bozuk Umumi Heyet Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’na teşekkürname plaketi verdi.

Share: